Existuje exit?

2. března 2008 v 9:49
Nevěřím, že existují dokonale neromantičtí lidé. Každý sní, každý má různá období - jednou jej ovládá touha po ideální kariéře, jednou chce perfektní rodinný život, někdy to bývá i přání romantické samoty a klidu.

Těžko to tvrdit s určitostí, mám ale dojem, že se právě topím v posledně jmenovaných touhách. Náctiletá už nejsem. Přesto mě čímdál víc oslovuje romantika všeho tajemného. Kýčovité obrázky brečících gothic princezen ztracených uprostřed gothic lesa mi nepůsobí pobavení, ale spíš zasněnost... kdybych tak i já byla jednou z nich, přijel si mou tragickou krásu někdo vyfotit a všichni si mě pak kopírovali z blogu do blogu.
Příčinou je fakt, že nemám moc ráda společnost - když to jde, straním se lidí. Zvlášť nesnáším davy. Nesdílím většinovou představu o zábavě.
Se svou povahou jsem už celkem vyrovnaná. Vyrovnaná nejsem s faktem, že nejspíš neexistují dveře do tajných světů, v nichž děsně gothic princezny pláčí krvavé slzy a pěstují si svůj děsně gothic smutek. Že neexistuje exit do světa, v němž lesy jsou temné a nekonečné a meditativní samota se všude jen nabízí. Takovou samotu hledám. Je to lepší než samota uprostřed lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Přemysl Otakar II Přemysl Otakar II | Web | 21. března 2008 v 15:08 | Reagovat

Přemysl Otakar II.

2 Gothic pes Gothic pes | Web | 26. března 2008 v 17:37 | Reagovat

Gothic pes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama